Co je Jongkong Kratom? - MIND FUEL

Co je Jongkong Kratom?

Jongkong Kratom

Jongkong je oblast v Indonésii ležící na řece Kapuas. Zde se pěstuje Jongkong Kratom a je tak extrémně vzácným typem kratomu. Existují tři odlišné odrůdy JongKong, a to Green JongKong, Red JongKong a White JongKong, každá s vlastními unikátními benefity. Místní obyvatelé oblasti Jongkong tyto odrůdy používají generace jako pomocníků při práci a pro léčebné účely. Podívejme se, co tyto různé odrůdy mohou pro vás udělat.

Odrůdy Jongkong

Green Jongkong – Tato zelená odrůda se mezi uživateli kratomu proslavila tím, že poskytuje náboj energie spojený s vyváženou euforií, analgetickým účinkem a bylo hlášeno, že povzbuzuje náladu a poskytuje celkový pocit blaha. Nadšenci do kratomu často tuto odrůdu srovnávají se Green Maeng Da. Pokud narazíte na tuto extrémně vzácnou odrůdu, měli byste si ji přivlastnit.

White Jongkong – Stejně jako většina bílých odrůd kratomu, i White JongKong, podle uživatelů kratomu, poskytuje značné množství energie. Tato bílá odrůda navíc údajně dokáže povzbudit náladu, soustředění a poskytovat euforickou reakci. Jedná se o velmi populární, avšak těžko dostupnou bílou odrůdu kratomu.

Gold Jongkong – Doporučuje se užívat Gold Jongkong v menších množstvích, abyste zažili nejžádanější benefity. Tyto benefity zahrnují silný analgetický účinek, relaxační a uklidňující reakci a pocit euforie a celkového pocitu blaha. Uživatelé kratomu tvrdí, že Gold Jongkong je velmi podobný Gold Maeng Da

Doufáme, že vám to pomohlo zjistit, co je Jongkong Kratom! V Mind Fuel pochází naše produkty z Indonésie od ověřených farmářů, se kterými jsme během let vybudovali silné vztahy. Náš tým v Mind Fuel jsou odborníci na kratom a rádi odpovídáme na otázky od nováčků i oddaných uživatelů. Pokud máte další otázky ohledně JongKong Kratom nebo jakýchkoliv dalších odrůd, prosím, ptejte se! Navíc nabízíme vzorkovací balíčky, abyste si mohli vyzkoušet nové odrůdy sami. Kontaktujte pro více informací!
Zpět na blog